Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

1. Kapitola

16. srpna 2009 v 12:26 | 13. |  Flame of love
* mno.... možná je to špatný nápad, ale taky začnu psát svou vlastní povídku. Pokud se vám nebude líbit tak ji zase stáhnu.

1. Kapitola

Bylo deštivé ráno v městečku Forks a já jsem jen neochotně vstávala de deštivého rána. Možná vám to připadá velmi povědomé. Ano Bella Swenová (Cullenová) byla a dodnes je moje babička.
Jmenuji se Ally Black a jsem dcera Jacoba a Renesme. Mojí mamce je 15 a tátovi 16 a co jááá??? Mi je 13 let moje rodiče to velmi trápí podle nich nikdo neví v jolika letech se můj růst zastaví a popravdě kdo z vás má stejně staré rodiče a poslouchá je ??? Rodiče mi často nadávají, že nejsou mí pubertální spolužáci a mám se k nim podle toho chovat. Je to legrační to ano, ale já se tomu nesměji.
Všichni mí spolužáci mě nenávidí, protože jsem jiná. Já jim to nemám za zlé. Člověko-upíro-vlkodlak zní to hrozně, ale je to občas výhoda. Tento rok jsem zjistila, že umím přeprat i vysokoškoláka. Vyvedl mě zmíry, když šikanoval mou bývalou kamarádku. Ta má teď takový strach, že jí ublížím, že se se mnou nebaví. Někteří ze mě mají strach jiní mi závidí jak vypadám a ostatní mě nemají odvyhu oslovit.
A tak jsem sama. A vlastně nejsem mám milující rodi Cullenových a tátovu smečku kterou považuji také za rodinu. Ráda běhám s vlky po lese a peru se strejdou Emmetem.Ale ze všeho nejraději mám mou babičku ( nebudeme jí tak říkat. Hlavně proto, že je ji jen 18let. Tak to bude prostě Bella) vypráví mi ty nejůžasnější hystorky o ní a Edwardovi (mém nádherném dědovi) kterým se nedá snad ani uvěřit, ale Jacob mě ujistil, že jsou pravdivé. Ovšem to nemluvím o tetě Alici té nejlepší modní návrhářce. Miluju nákupy s ní. Pokud potřebuju pomoct ve škola jdu za Edwardem nebo Carlislem jsou to ti njlepší učitelé všech dob. A mám si soukromého psychologa Jaspra. Vždy mi dokáže zlepšit náladu. A jen tak mimochodem kdo z vás se může chlubit tím, že jeho prababička by klidně mohla být jeho sestrou... ??? (né že bych to někomu říkala :) ) Jediný s kým moc nevycházím je má teta Rose. Nevím proč tomu tak je. Ale i tak můžu prohlásit, že mám nejůžasnější rodinu na světě.
Ale nabízí se spousta otázek. Pokud jste prošli celou twilight ságou určitě víte o schopnostech Renesme. Já mám svým způsobem podobné schopnosti jako Maggie, která pozná lež od pravdy. Mi nikdo nemůže lhát nepočítám Bellu, které se dohlavy dostane jenom Renesme. Je to výhoda a nevýhoda v jednom. Kdo z vás chce vždy slyšet pravdu ??? Někdy je prostě lepší lhát. Edward říkal, ž by jsem se jim hodila tenkrát na louce, když přišli Volturiovi. Velká smečka sídlící v Ittálii o mě naštěstí neví a doufáme, že to tak i zůstane. To je, ale jen jedna z otázek které se nabízí. Další např. je, když jsem ten člověko-upíro-vlkodlak jestli se mněním v obrovského vlka. NE ! Díky bohu. Jediné co jsem tím zístala je ohromná síla. Jsem silnější než Jacob a Emmet a Edward říka, že i než novorozený upír, ale ještě tu sílu neumím využít. A pro mou schopnost a sílu se také Renesme každý den modlí aby nepřišli Volturiovi.
 


Komentáře

1 chuckyna chuckyna | Web | 16. srpna 2009 v 12:48 | Reagovat

ten nápad je boží.. :) Dost originální.. Takže jsem zvědavá, co se z toho vyvine:))

2 chuckyna chuckyna | Web | 16. srpna 2009 v 13:50 | Reagovat

Ta povídka, ta 14. kapitola, je konec jiné povídky.. :) Tajemství na to tak trochu navazuje..
Začala jsem Stínem Minulosti.. Potom jsem k tomu připsala Střípky minulosti, které jsou celé o rodině Appsových.. A v Tajemství je jenom Josh Apps

3 Mon. Mon. | Web | 16. srpna 2009 v 14:54 | Reagovat

Dobrá povídka! Jen tak dál

4 autorka autorka | 16. srpna 2009 v 15:11 | Reagovat

Díky moc!!!

5 Kamiš Kamiš | 20. srpna 2009 v 23:14 | Reagovat

Nemyslím to nijak špatně ale ta Ally je pěknej mutant  :D  .... ale jinak fackt super!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!