Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

2. kapitola

16. srpna 2009 v 15:10 | 13. |  Flame of love
* a je tady další pokračování

2. Kapitola

Ale dost řečí je 7hodin a je na čase vstávat do školy. Né, že by se mi tam chtělo. Není nic lepšího než válení v posteli nebo trávení volného času s mou rodinou. Ještě ve škole ani nejsem a už se těším až budu doma a už se těším až budu běhat po lese s Lee a Sethem. I přesto. že zbytek smečky považuje Lee za "protivnou" je to moje nejlepší kámoška a taky nejrychlejší a proto mě ji byví provokovat tím, že ji předběhnu.
"All vstávej. Příjdeš pozdě do školy!" ozvalo se od někud z kochyně.
"Už jdu !!!" Líně jsem vylezla z postele a rozhrnula závěsy. Venku pršelo přesně jako říkala Alice. Otevřela jsem skříň a jako vždy jsem nic z toho co tam bylo nenosila. Alice si potrpí na to aby jsme žádný kus oblečení nenosili dvakrát.
"All máš problém s oblékáním? Ráda ti příkdu pomoct!" Bylo mi jasmé, že to je Alice.
" Ne. Díky" I přes to, že ráda nakupuji máme každá jiný styl a tak jsem vytáhla mikinu s mickey mousem a navlékla na sebe rifle a vyrazila jsem ze schodů.
"Dobré ráno."Tvářila jsem se co nejmileji. "Ale ne... Co to máš zase na sobě?" Mračila se Alice. "Mi se to líbí" zastal se mě Edwad " A jí taky ." Někdy byla výhoda, že mi Edward umí číst myšlenky. "Takhle s tebou nejedu!" Mno to snad ne... Jenom proto jak jsem oblečená semnou nepojede autem ? Tak já poprosím ... "Rád tě svezu." Uhodl to správně. Edwarda jsem se chtěla zeptat. "V kuchyni máš svačinu. Tak si ji vem ať nám neumřeš hlady." "Díky Esme."
"Tak pujdem? Nebo jsem vstávala zbytečně?" Prohlásila jsem a bez odpovědi vyrazila ke dveřím. I přesto, že jsem stála na druhé straně domu, byla jsem u dveří za zlomek vteřiny. Jezdit s Edwardovým volvem nebyl sice takový zážitek jako jezdit s Alicinim porshem 911 turbo, ale co zítra jdeme do divadla a tak si na sebe navlíknu šaty z hedvábí a někde ve "skříni" najdu boty na podpatku. Moje skříň byla jednou tak velká jako můj pokoj a to bylo co říct, protože můj pokoj je mega velký. Zařídila mi ho Alice,Esme a samozřejmě Renesme. Miluju svůj pokoj!
"Jdete do divadla? A na co ?" Zastavil edward můj nával myšlenek. "Romeo a Jůlie."
"Na to se ráda dívá Bella." Bella mi o tom říkala. Využila jsem toho, že umí číst myšlenky a mi se nechtělo mluvit. "Neměla by jsi být líná mluvit!" Usmál se na mě. Jenom pro dnešek a s tebou. "Dobře."
Pomalu jsme se začali blížit ke škole. Edward jezdí rychle. Ne sice tak jako Emmet, ale i tak to stojí za to. Miluju rychlou jízdu! Nechal mě vystoupit před základní školou ve Forks a odjel na střední. Nenáviděla jsem to tady, ale alspoň jsem tady měla svoje soukromí. Ne jako doma. Vyšla jsem do deště, neobtěžovala jsem se otevírat doštník. Mohla jsem být během vteřiny v suchu, ale ne ja musím být nenápadná a chodit pomalu jako lidi. Bylo mi jedno jestli budu promrzlá na kost. Moje normální teplota je 38 a tak se alspoň trochu schladím. Do třídy jsem přišla mezi posledníma. Dávala jsem si na čas. A potom jsem si všimla neznámé tváře co seděla vzadu v poslední lavici. Byl to tmavovlasý kluk s hnědýma očima. Byl moc pěkný a nádherně voněl. Pane bože co to plácám za hlouposti. Mám sice lepší nos než lidé, ale to ještě neznamená, že musím takhle blbnout. Osadila jsem se na své obvyklé místo u okna a sledovala jsem jak kapky stékají na parapet. Venku se to začalo vylidňovat a po pár minutáh zazvonilo. První hodinu máme mít fyziku s paní Jonasovou a proto nás všechny překvapilo když do třídy vešel náš třídní učitel pan Minter. "Dobrý den dneska jsem poprosil paní Jonasovou aby mné vás na první hodinu půjčila. Takže jste jsi určitě všimli vašeho nového spolužáka Justina. Přistěhoval jse sem z New yorku a já doufám, že s ním budete vycházet." Mno... super. Pomyslela jsem si. Další frajírek z velkého města jako by nestačil Richard a Hillary. Nejoblíbenější a taky nejprolhanější členové třídy. " Promin Justine všilm jsem si, že sedíš na místě Soni. Ta je dnes nemocná, ale brzy se vrátí. A volné místo je u..." To neee jako jediná ze třídy sedím sama, mám své soukromí a jsem za to vděčná. To mi snad dělají naschval. "Tady vedle slečny Blackové. Prosím přesedni si." Justin pomalu vstal pobral všechny učebnice a pomalu přecházel uličkou. A bez jaké koli známky nechuti se posadil vedle mě. "Ahoj já jsem Justin Climb a ty?" Podívala jsem se na něho a opravdu byl moc pěkný a nevypadalo to, že by měl ze mě strach."Ally Blacková."A otočila jsem se zase k oknu. "Odkud jsi?" Nechtělo se mi s ním povídat a tak jsem mu to řekla na rovinu. "Nemám ani chuť ani náladu si povídat s namyšleným frajírkem z New yourku!" Nedával na sobě znát ani trochu uražení. "Tak jo, když myslíš." Ježiši marija o co mu jde??? Nechápu to.
Po zbytek dne se mnou nepromluvil a já mu byla za to moc vděčná. Ať už to udělal z jakéhokoli důvodu. Po obědě mě vyzvedl Edward, ale já jsem se nedokázala ubránit myšlenkám na Justina."A kdopak je ten nový kluk?" Netuším a je mi to jedno. "Nepromarni šanci najít kamaráda mimo náš svět!" Já mám dost kamarádů a mimo to je to nějaký namyšlený frajírek z New yorku. "Jak myslíš, ale být tebou se zeptám Alice mohlo by to být jinak než to vypadá!" Ale Alice mě přece nevidí! A mimo to co by na tom mělo být jinak? Je to člověk... nic zajímavého. "Ale Alice dokáže vidět jeho budoucnost, když se bude soustředit." Tak jo. Když se jí zeptám necháš mě na pokoji? A nebudeš o tom mluvit před ostatními? "Platí!" Dobře. Vysadíš mě tady? Chcvi se trochu projít a provětrat hlavu. "Jdeš domů?" Jo.
Potom už nic neřekl a vysadil mě u krajnice. Moc jsem nad ničím neuvažovala a rozběhla jsem se směrem k lesu. Potřebovala jsem si pročistit hlavu.
 


Komentáře

1 chuckyna chuckyna | Web | 16. srpna 2009 v 15:44 | Reagovat

To je skvělý.. Justin.. to je pěkný jméno.. Jen tak dál..

Btw: Madame okta je ten film, nevím, proč ho pojmenovali upírův pomocník :/ A je to skvělá knížka, vid:)

2 autorka autorka | 16. srpna 2009 v 18:37 | Reagovat

jj to teda je

3 Agi ♥ Kája Agi ♥ Kája | Web | 16. srpna 2009 v 19:04 | Reagovat

ahojík...máš krásnej blogísek, moc rádi se s tebou spřátelíme =) =)...co chceš na diplomek???

4 Mucinek Mucinek | 16. srpna 2009 v 19:07 | Reagovat

ahojky
ano,moc ráda spřátelím
dyžtak tě už mám přidanou :)

5 autorka autorka | 16. srpna 2009 v 19:23 | Reagovat

nenapsala si mi tady tvůj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!