Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

3. kapitola

16. srpna 2009 v 20:23 | 13. |  Flame of love
* a díky vám je tady další pokračování. Díky SB za podporu.

3. Kapitola

Vítr mi zaplétal vlasy a jáý se cítila přímo neobyčejně. Dům už byl necelou minutu cesty. Ani nevím proč, ale to co mí říkal Edward v autě mi přišlo něčím zvláštní. Bála jsem se zeptat Alice na jeho budoucnost, protože to mohlo změnit tu moji. Měla bych kamaráda, lidského kamaráda... Jááá??? To zní jako pohádka na dobrou noc. Nezastavila jsem před domovními dveřmi a vešla jsem přímo dovnitř. Doma byla jen Alice a Esme. Všichni ostatní byli buď u Belly doma nebo ve škole.
"Ahoj." Pozdravily mě obě současně. "Čau.-Alice mohla bych s tebou na chvíli mluvit ?"Bála jsem se toho, ale už jsem to slíbila Edwardovi. "Jasně."
"Půjdeme nahoru do mého pokoje ?"- Esme je úžasná, ale nechtělo se mi to nějak před ní rozebírat. Neuplynula ani vteřina a já už jsem seděla na své posteli vedle Alice.
" Tak copak potřebuješ, že to nemohla slyšet ani Esme?"
" Do třídy přišel nový kluk-Justin Climb a já jsem se tě chtěla zeptat na jeho budoucnost." Měla jsem z toho takový strach, že jsem to vyklopila rači na rovinu. Ale vlastně proč se bát, protože by jsem s ním mohla vycházet, nebo protože zůstanu zase sama ??? To není rozumné.Setřásla jsem ze sebe obavy a já jsem se zase soustředila pouze na Alici. Ta seděla se zavřenýma očima na mé posteli a pořádně se soustředila.
"Nic." To přece není možné pomyslela jsem si.
" Cože ???"
" Jeho budouctnost je příliš nejasná. Záleží na jednom velkém rozhodnutí." Spolkla jsem knedlík který mi zaplnil ústa.
" Co je ?" Alice se teď tvářila velni starostlivě.
Co je ??? Jen to, že si myslím, že bych mohla mít normálního kámoše a jeho budouctnost je jen na mě. To je.
"Alice myslíš, že je rozumné se kamarádit s lidni jako je Justin? Nebo bych ho měla nechat na pokoji?" Ani nevím jestli jsem připravena na odpověď ano a natož odpověď ne. Ona přemýšlela a já napjatě čekala jak odpoví. A poslechnu ji ?A ona konečně otevřela pusu k odpovědi.
"To záleží." Tak tuhle odpověď jsem nečekala. " A to jako na čem?" Doufala jsem, že to nezněla jakkoli podrážděně. "Podívej Edward ani my jsme se s žádnými lidmi nebavili dokud jsme nepotkali Bellu. Edward zaryskoval a začal se s ní bavit a nakonec ji prozradil i tajemství. Dopadlo to dobře, ale co kdyby ne? Bella je skvělá holka, ale i přesto si ověřoval jestli to někomu nepoví a až potom ji to řekl. Potom jsme se začali postupně bavit i s ostatními jejími spolužáky a nebylo to tak těžké jak jsem si myslela. Neříkej mu to tajemství a bude to super. A potom, třeba..."
Aaaha... tak to jsm nečekala. Ale proč ne tajemství jsem se mu stejně říct nechystala a když se rozhonu, že ano tak se dozvím jeho budouctnost. "Díky za radu Alice!" Teď jsem se rozhodla poslechnu ji. Půjdu a zítra se mu omluvím za moje chování. "Tak já půjdu."Řekla a odtančila z pokoje.
Když jsem se podívala na hodinky málem mě zamrazilo. Za pár minut mám být v Lapush. Navlíkla jsem na sebe to první co bylo po ruce a utíkala jsem za Lee a Sethem. Z chvíli jsem byla tam.
"Jdeš pozdě."Obořila se na mě Lee." O minutu a třicet vteřin!"
"Notak nech toho a jdem běhat ne?" Smál se Seth. "Dáme si závod!" Prohlásila jsem.
"NE!" Protestoval Seth. "Zase prohraju." Dívala jsem se Lee do tváře a když jsem viděla úsměv, tak jsem Setha ignorovala a skočila přes řeku. Vyhrála jsem jako vždy a Seth skutečně doběhl do cíle 1minutu po nás. Potom jsme asi 2hodiny ještě běhali po lese. A ukončil to můj žaludek hlasitým zakručením. To byste nevěřili jak člověku při takovém běhání vyhládne. Rozloučila jsem se se Sethem a Lee a utíkala domů.
Renesme mi uvařila kuře na paprice a já jsem se pořádně nacpala.Potom to uběhlo rychly. Po večeři jsem si udělala úkoly a uvelebila jsem se ve vaně s teplou vodou. Byla to paráda úplně jsem zapoměla co mě zítra čeká. Usla jsem hned jakmile jsem si lehla do postele.
 


Komentáře

1 kikička kikička | Web | 17. srpna 2009 v 13:00 | Reagovat

ahojky moc ráda se stebou spřátelím,už si tě du uložit.

2 chuckyna chuckyna | Web | 17. srpna 2009 v 14:40 | Reagovat

skvělá kapča :) Dost se mi to líbí a jsem zvědavá na Justina:)

3 MBlack MBlack | 4. dubna 2010 v 19:09 | Reagovat

kam zmizel jacob?????????????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!