Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

4. kapitola

18. srpna 2009 v 14:10 | 13. |  Flame of love
* Další pokračování je na cestě. Vaše náípady a připomínky pište prosín do komentářů.

4.kapitola

Bylo pochmurné ráno a ja jsem seděla u zrcala a nechala jsem se zlkrášlovat od mé tetičky. Dneska mě oblékla do růžovo bíla. Musela jsem uznat, že na společenské akce mě uměla připravit. "Ták a je to." usmívala se. "Díky."Tak tohle šlo od srdce čím lépe dneska budu vypadat tím líp. "Dneska jedeš se mnou a Jasprem."
"A čímpak jsem si to zasloužila?"
" Vypadáš kouzelně."Tančila po pokoji. "Jen díky tobě." Chvíli jsem se prohlížela v zrcadle a potm jsem si schovala pár věcí do kabelky. Alice mezi tím vyšla z pokoje a šla vytáhnout auto.
Když jsem scházela dolů. Všichni už byli pryč, až na Alici. Ta na mě už čekala u dveří. " No tak dělej."Vyběhla jsem a v autě jsem byla dříve než ona. Když dorazila do autu, tak mě ještě zdrbala, za to, že se rozcuchám. Jako kdyby ji na ničem jiném už nezáleželo. Cesta byla na můj vkos až moc krátká. Ale potom jsem si uvědomila, že mě Alice nevysadila na našem obvyklém místě, ale vezla mě až na parkoviště. "Proč to děláš? Mám přece nohy!" Vadilo mě, že mě moji spolužáci uvidí v tomhle autě, zase budou mít blbé kecy. "Tyhle boty si chůzíá nezničíš!" No super všichni se na nás (na nás sice ne, ale na to auto.) dívali. Ne! Oni se nedívali. Oni přímo zírali. Naštěsí to auto má kouřová skla a tak neměli ani ponětí kdo v něm sedí. Ale to mi bude stejně na nic když mě uvidí vystupovat. Proč mi to ta alice dělá? Když Alice konečně zaparkovala. Tak jsem vystoupila. "Dobře se bav!" Volala za mnou ještě.
Po chvíli se žluté porshe stratilo z dohledu, tak jsem začala hledat Justina. Neviděla jsem ho a tak jsem se zaměřili na zvuky. I přes dav lidí kolem se mi ho podařili najít. Byl 2minutu ode mě (převedeno na lidký čas). A nebyl tam sám. Věděla jsem co musím udělat a tak jsem bezstarostně šla za jeho hlasem. Až po chvíli mi došlo, že po něm ty ostatní hlasy křičí. Přidala jsem do kroku. A potom jsem to uviděla.
 


Komentáře

1 chuckyna chuckyna | Web | 20. srpna 2009 v 19:16 | Reagovat

co viděla?! Okamžitě další díl nebo se neznám:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!