Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

5. kapirola

22. srpna 2009 v 13:12 | 13. |  Flame of love
*po delsi pauze jsem se rozhodla zase pokracovat nwm kdy bude dalsi. Ale pokusim se aby byl co nejdrive.

5. Kapitola

Byla to ta nejhorší particka na škole. Už minuly rok šikanovali mladší spolužáky. Derena jsem znala, byl to takový vůdce jejich skupinky. Ostatní za ním běhali jako pejsci. Když jsem přišla nido si mě nevšiml. Chudákovi Justinovi tekla z nosu krev. Nevěděla jsem jestli ho zmlátili, ale začalo to ve mě vřít. Potichu jsem si odkašlala abych na sebe upozornila. Deren se na mě s nechápavým výrazem podíval, ale nevypadalo to, že by měl ze mě strach. "Ahoj All.. Moc rád tě vidím." Ten jeho klydný tón mě moc štval. " Nech ho na pokoji!" Řekla jsem potichu. "Nebo co? Ublížíš mi? Nebuď hloupá kočičko a vypadni." Říkal si o malér. Potom kývl na svoje kumpány a ti Justina chytili každý z jedné stran. Justin se snažil bránit, ale byl oproti nim tak slabý. Deren se napřáhl a silou Justina kopl do břicha. Justin zařval bolestí, ale nerozbrečel se. V tu chvíli se mnou začal cloumat vstek. Viděla jsem to často u vlkodlaků, ale tohle bylo jiné. Měla jsem takovou chuť jim všem teď utrhnout hlavy. Věděla jsem, že to nesmím, ale nemohla jsem si pomoct. " Ale notok kotě běž pryč. Ty s tím stejně nic neuděláš!" Jak moc se pletl. Seběhlo se to příliš rychle. Chytla jsem Derena pod krkem, zvedla jsem ho d vzduchu a hodila jsem s ním o 10metrů vzdálenou zeď. Deren se svaliv k zemi v bezvědomí. Nepoužila jsem plnou sílu. Jinak bych ho zabila. Otočila jsem se směrem k jeho kumpánům. Vstek se mnou ještě cloumal, ale dokázala jsem se ovládnout. Jen jsem zavrčela a oni vzali nohy na ramena. Až potom jsem si uvědomila co jsem udělala. Ohrozila jsem nás všechny. Co jsem to udělala co mi na to řeknou naši doma a celá moje rodina. Budeme se muset zase stěhovat? Udělala jsem krok k Justinovi. Chtěla jsem mu pomoct. Podepřít ho a odvést na ošetřovnu. Ten sebou ale škubl a i přesto, že byl zraněný se odšoural několik kroků zpět. V očích mu byl vidět strach. Otočila jsem se k němu zády a šla za roh odkud jsem potom rychle vyběhla směrem domů.
Byla to taková hloupost. Jak mě to vůbec mohlo napadnout. Běžela jsem přes les. Začínalo pršet a já jsem zjistila, že nejen budou celé moje šaty od Justinovy krve, ale také celé promáčené. Ale na tom přece vůbec nazáleželo. Ohrozuila jsem nás. Jsem tak hloupá a nezodpověná. Nadávala jsem si v duchu. Jak jsem to jen mohla udělat. I přes to, že jsem měla boty na vysokém podpatku tak se mi běželo pohodlně. Zpomalila jsem. Nechtělo se mi domů nevěděla jsem co jim řeknu. Rose bude šílet. Ale tentokrát oprávněně Seda jsem si pod smrk a nechala po sobě stékat dešťové apky smíšené se slzami. Nebyla mi zima byla jsem sice na kost promočená, ale zima mi nebyla. V kabelce mi začala hrát má oblíbemá písnička. Někdo mi volal. Otevřela jsem mou malou taštičku a podívala se na displej telefonu. Byl to Jacob, asi mě přišel vyzvednout před školu. Stiskla jsem červené tlačítko. tak moc jsem se za sebe styděla. Vstala jsem. Věděla jsem, že jednou přijít domů musím. Podívala jsem se na hodinky na vojí ruce. Všichni už budou doma. Byla jsem asi 2minuty běhu od svého domu a všeho co mi bylo milé. Dala jsem se zase do běhu a ignorovala jsem mobil zvonící v mé kabelce.
Když jsem byla na doslech mého domu mobil konečně přestal zvonit. Vešla jsem otevřenými vchodovými dveřmi přímo do obýváku. Všichni tam byli. Alice na mě zděšeně pohlédla. "Co jsi to udělala?! Podívej se na sebe. vypadáš jako zmoklá slepice! A podívej se na ty šaty. A proč jsou vůbec od krve?" Čertila se. "Nech ji na pokoji Alice." Řekl Edward.
"Je mi to tak líto."Vzlykala jsem. kapkyz mých šatů stékaly na bílý koberec. "Není to tvoje chyby. Neudělala si nic špatného. Naopak, Byla to správná věc." Snažil se mě Edward uchlácholit. "Broučku copak se ti stalo?" Přiběhla ke mě Renesme a objala mě. Potom se začali ptát jeden přes druhého a já jim nerozměla. Edwarde řekneš jim to prosím? Edward tiše přikývl. Renesme mě odvedla nahoru do mého pokoje a ze skříně mi vytáhla suché oblečení. "Nemusíš mi říkat co se stalo. Zeptám se Edwarda jestli to tak protebe bude lehčí." Řekla Když jsem vcházela do koupelny. "Díky" zašeptala jsem za sebou a ona se usmála. "Ať už jsi udělala cokoli. Tak nezuapomeň, že my jsme tvoje rodina a vždy tě budeme mít rádi." Řekla podala mi suché oblečení a odešla.
Když jsem se v koupelně podívala do zrcadla zhrozila jsem se. Řasenku a stíny jsem měla rozteklé po celém obličeji Už jsem věděla proč Alice tak vyváděla. Vypadala jsem příšerně. Sundala jsem ze sebe šty a hodila je rovnou do koše. Odlíčila jsem se a naložila do vany. Potřeovala jsem trochu popřemýšlet o tom co jsem vlastně dneska provedla.
 


Anketa

Edward team vs. Jacob team ?

Edward 52.9% (18)
Jacob 47.1% (16)

Komentáře

1 Agi ♥ Kája Agi ♥ Kája | Web | 22. srpna 2009 v 15:51 | Reagovat

no to mi povídej...a navíc v Dívce a Bravu sou většinou pěkný lži :-x  :-x

2 chuckyna chuckyna | Web | 23. srpna 2009 v 13:38 | Reagovat

to je hustýýý.. dál. :D Chci vědět, jak to bude pokračovat. :D

3 Kamiss Kamiss | Web | 27. srpna 2009 v 16:14 | Reagovat

Už jsem konečně dočetla všechny kapitoly a můžu ti říct že je to opravdu skvělé vždyť já ty svoje povídky s těma tvojema vůbec nemůžu srovnávat. Jak říkam je to skvěle a už se těším na pokráčko!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!