Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

Září 2009

new posters new moon

30. září 2009 v 17:41 | 13. |  new moon


11. Kapitola

30. září 2009 v 14:28 | 13. |  Flame of love
11.kapitola

Mysl se mi rozlétla na všechny strany. Napadalo mě spoustu možností pročpak by nás mohli navštívit. Prolétla jsem pokojem po ostatních tvářích. Edward seděl v křesle naprosto uvolněný a vypadal tak neskutečně v pohodě, že se snad nemohlo dít cokoli. Mandy nasadila zářivý úsměv , kterému by neodolal snad žádný muž na světě a začala vysvětlovat. "Já a Jack pocházíme z Evropy...z jižního Německa." To asi mělo vysvětlovat jejich zvláštní přízvuk. "Mě proměnili před třiceti lety a já svého bratra před pěti lety, když umíral při autonehodě. Když mě proměnili necht¨ěla jsem ublížit ani mé rodině, ani nikomu jinému a tak jsem utekla do lesa. Tam nebyl žádný přísun potravy, ale já jsem se snažila to vydržet. Nechtěla jsem být zrůda. Po nějaké době jsem už ležřela na zemi v křečích Ucítila jsem někde krev. Bezmyšlenkovitě jsem šla za tou vůní. Bylo mi jedno jestli to je medvěd, ale prostě jsem se neudržela. Zjistila jsem, že mi zvířecíé krev stačí i když mě úplně nezaplní. Uplynulo už dost času a já byla schopna vrátit se domů. Rodiče mě přivítali s otevřenou náručí. To se ovšem nedalo říct o mém bratrovi který v nemocnici umíral. Doktoři mu odhadovali posledních pár hodin a já jsem neměla moc času na rozmyšlenou. Bylo to sice moc těžké, ale dokázala jsem to. Potom jsem napsala rodičům dopisa utekla jsem i s ním. Jack mě velmi překvapil snášwl to velmi dobře . Mnohem lépe než já. Během půl roku byl schopen lidskou krev skoro ignorovat a žil naprosto normálně. Mezitím co jsme se přesunovali po Evropě tak jsme občasně potkávali ostatní našeho druhu. Nakonec jsme se dozvěděli o velké rodině v Americe, která se živí stejně jako my. A tak jsme se pár měsíců rozhodovali a nakonec nás napadlo...jestli bychom...se nemohli přidat k vám do...rodiny. Už nás nebaví cxestovat po světě samotné. Jestli by vám ovšem naše přítomnost vadila okamžitě odejdeme. Nemáme v úmaslu být vám tady na obtíž.,"
Mandy nám sice neřekla moc detajlů, ale i tak jsem si její situaci dokázala živě představit. Upřeně jsem se dívala na Carlisla a špulila pusu. Nechtěla jsem aby Jack byl můj sourozenec, chtěla jsem aby byl něco víc. Edward nehnul ani brvou. Seděl v křesle s Bellou v klíně jako by se nic nedělo. Alice nebyla ve své kůži. Zatímco Rose byla naštvaná a to z jednoho prostého důvodu. Potkala někoho krásnějšího než je ona. Což bylo něco skoro nemožého. Nechápala jsem co ji na tom tak štvalo vždyť Mandy nemohlo být víc jak 16let. Na Jackoba jsem se rači ani nedívala. Další upíři ve Forks..ohh..jaká pohroma. :) Po dlouhém váhání Carlisle konečně promluvil. "Edwarde?"
"Jistě, Vše v pohodě."usmál se na Bellu. "Alice?"tímhle halsem jsem si nemohla být tak jistá Alice se netvářila zrovna přívětivě. "Netuším...jsem slepá."Našpolila pusu a mračila se. Edvard byl ten poslední koho jsem čekala že se ozve. "To je v pořádku Alice. Jack má dar. Podobný jako Renata, ale funguje na stejném principu jako Bellin štít."To Alici nijak nepotěšilo. Jakobych nestačila Já Renesmee a Jacob. "V tom případě vítejte do rodiny." Rozlil se po mě pocit krásného štěstí. Byl to krásný pocit, že Jack nikam nepůjde. "Mandy chytla Jacka za ruku a usmála se. "Mockrát vám děkujeme."Jediný kdo se v tuhle chvíle tvářil děsuplne byla Rose. "Copak vám tohle vůbec nedochází?Volturiovi už si minule přišli ohrožení a co teď, kdyý máme All, Jacka a ...Mandy!"založila jsem si ruce na prsou. Nelíbilo se mi když se o nich mluvilo. Běhal mi po zádech mráz. "Rose...to zatím nehrozí. Bellu viděli a vlastně v porovnání s jejich časem tady byli nedávno."Prohlásil Edward a vypadal při tom naprosto klidně. Rose vrhala blesky na všechny strany"Fajn." prohlásila uraženě. "Tak až příjdou tzak se rovnou můžeme rozloučit s naší existencí!" "Rose, broučku...mírni se."chláchlil ji Emmet.Tím nejspíše rozhovor na toto téma zkončil a já tomu byla ze srdce vděčná. "Takže...kluci přes posledníách pár dnů budete přistavovat po nocích dva pokoje. Zatím budeš Mandy mít pokoj s All a ty Jacku v bývalém Edwardově pokoji." To bylo poprvé co Esme promluvila. Oplývala štěstím.
Zbytek dne uplynul v pohodě. Mandy a Jack u sebe neměli žádné věci a tak vyrazili na nákupy s Alice a Jasprem. Jenom mi bylo poměrně nepříjemně potkávat se s Edwardem. Toho, že jsem celou dobu myslela na ... mu určitě neuniklo. Než se vrátili z nákupů tak už jsem ležela v posteli a chystala jsem se ke spánku.

prozatím NEOBÍHÁM :(

29. září 2009 v 14:44 | 13. |  sb
Je mi to moc líto
ale jsem ráda, když
sem stíhám dávat články a to
sem tam
obíhat fakt nestíhám
sorrac
az si spravim znamky
vrati se to zase k normálu
slibuju!!!
asi vas uz ty moje kecy nebavi:(
ale ja to fakt nestiham
mno...
pokud budete mit na blogu neco duleziteho
napiste mi ja se vam na
100%
ozvu!!
ale vsechny fakt obihat nestihnu
uvazovala jsem nad pozastavenim
ale na to by se mi po vas moc styskalo
tak to resim takhle
nezlobte se


"Bojím se upírů!"

29. září 2009 v 14:38 | 13. |  Kristen Stewart
tak tohle mi prijde pritazene za vlasy:
fakt ujete
neverim tomu!!!

Jak se hvězda Twilight chrání před krvežíznivými stvůrami...
Přestože Kristen (19) je mega hvězdou upírské ságy Twilight, přiznává, že ona sama má z nadpřirozených krvelačných bytostí obrovský strach! Po celém svém bytě proto rozvěsila paličky česneku, ve snaze vampíry odradit.

"Všichni Kris říkáme, že to uní docela páchne, ale jí je to jedno," prozradila hereččina kamarádka a Kristen k tomu dodala: "Upírů se bojím odjakživa. Měla jsem z nich strach dávno před natáčením Twilight a pokud vím, tak česnek je jediný zaručený odpuzovač."

Filmová Bella pověsila sáčky s páchnoucí potravinou dokonce i na dveře od své ložnice, aby se jí prý klidně spalo. A navíc pohotovostní česnekovou krabičku poslední záchrany vozí i ve svém autě! To pro případ, že by potkala upíra na silnici.

Ve Stmívání se Bella zamilovala do upíra Edwarda. To samé se stalo i v životě obou herců - Kristen Stewart a Robert Pattinson jsou zamilovaným párečkem a Kris k tomu říká: "Zpočátku jsem Roba trochu víc pozorovala, ale teď už vím, že on upír určitě není!"

STAR: Robert Pattinson - Sláva mu do hlavy nestoupla!

29. září 2009 v 14:34 | 13. |  Robert Pattinson
Chová se jako by ani nebyl megastar...
Přesto, že se i některé méně významné filmové hvězdičky často chovají jako rozmazlené děti a od megastar Roberta Pattinsona by se daly čekat opravdu hvězdné manýry, filmový Edward Cullen takový není!

"Když při natáčení bydlím v hotelu, nechci, aby mi tam uklízely pokojské," svěřil se nedávno Rob a dodal: "To přeci zvládnu sám! A navíc nechci, aby pak někde roztrubovaly, že ten herec měl v pokoji binec."

Pokud někam Robert cestuje soukromě, vybírá si zásadně malé hotýlky a vždycky se zaregistruje pod jiným jménem. "Když jsem byl v Paříži, zapsal jsem se v hotelu jako Clive Handjob," prozradil Rob. Nikdo ho prý nepoznal: "Všichni na mě volali 'Monsieur Handjob'. To bylo skvělý!"

Rob nemá rád, když se s ním zachází jako s hvězdou. "Jsem pořád ten stejnej kluk, jenom mám prostě dobrou práci," vysvětluje herec s tím, že sláva a zájem fanoušků mu nejsou vždycky příjemné.

Od natáčení Stmívání Roberta pronásledují zarputilé fanynky a snaží se všemožně vetřít do jeho přízně. "S každým dalším natáčením jich přibývá," prozradil Rob s hrůzou v očích. Snaží se prý proto být co nejméně viditelný, vždycky má na hlavě kapucu a sluneční brýle: "Někdy mě ale stejně poznají, takže jsem teď hodně dobrej v běhu."

trailer 1+2+3

28. září 2009 v 12:30 | 13 |  new moon
tohle se mi fakt mocinky libilo-konecne to dava smysl


doma:)

25. září 2009 v 17:13 | 13 |  sb
Lidi...
tak jsem zpět,
ale jen podmínečně :(
naši mi ještě nepovolili počik
a tak taky budu chodit jen když tady nebudou
a nebo když budu ve škole v informatice...
no prostě se to budu snažit nějak stíhat...
je mi to lito fakt se mocky snažím!!!


akce Praha

19. září 2009 v 12:04 | 13. |  moje kecy
Lidičky!!!
jedu do Prahy a vracím se až ve čtvrtek,
takže nebudu moct obíhat tak se nezlobte.
Bohužel jsem dostala ve škole špatnou známku,
a mám zaracha na Pc
tak se ozvu až sese budu moct
prosím neškrtejte si mě z sb,
pokusím se tady dostat i na černo:)
tak se mejte pekne
a zijte Twilight

vaše monča

Harry Potter parodie cz

18. září 2009 v 16:26 | 13. |  moje kecy
Nez jsem presla na stmivani..tak jsem mela rada Harryho, mam doma vsech 7dilu a tak jak jsem faralana netu tak jsem nasla tohle-musela jsem to tady dat i kdyz tohle je blog o twilight...je to upa bozi chlamu se jeste ted:new bravo

18. září 2009 v 15:43 | 13. |  novinky !!!


V new bravu je toho o stmívání opravdu hodně!!!
Objevují se tam články jak o new moon, eclipse a o nataceni ale tak herci a jiné osobnosti s filnem spojené!!!

str. 4- Robert Pattison
str. 5- Taylor Lautner
str. 6-Ashley Green, Jackson Rathbone, Lil Wayne
str. 9- Paramor
str. 17-Dakota Fanning
str. 37- test s Taylorem a Robem
str. 40+41-Věnovaná New moon a Rachel s Bryce
str. 47- twilight na webu brava-každý den novinky z twilight!!!

+ poster-Edward + Bella New moon


TO PROSTĚ MUSÍŠ MÍT!!!

pár dní volna

18. září 2009 v 15:32 | 121541 |  eclipse
Jen pár dní volna si mohla užít star ze Stmívání...
Pár dní volna a hned zase do práce! Tvrdý režim mají herci při natáčení dalšího dílu ságy Twilight Eclipse. A Ashley Greene není žádnou výjimkou.

Režisér dal tentokrá celému štábu tři dny volna. Každý ho využil po svém, ale většinou se jeli herci podívat za svými rodinami, příbuznými a přáteli. Ashley vyrazila za rodiči do Californie. "Chtěla jsem vidět hlavně bratra," prozradila.

Na víkend si s sebou vzala i svého čtyřnohého miláčka - jack russel teriéra Marlowa. A protože se natáčí až v daleké Kanadě a Ashley teď bude se svým psíkem létat dost často, pořídila mu přenosný pelíšek. Marlow tak má pohodlí a ona si ho může vzít s sebou do letadla.

Žádné volno, ale netrvá věčně, tak se i Ashley musela vrátit do práce. "Od rodiny se mi nechtělo, ale natáčení mě moc baví, takže jsem ráda, že jsem zpátky," prohlásila Ashley. Práce na Twilight Eclipse jsou tedy v plném proudu a prý se máme na co těšit!

10. Kapitola

17. září 2009 v 17:37 | 13. |  Flame of love
10. kapitola

Stihla jsem zahlédnout jen její vlající vlasy. A ona už stála vedle mě. "Ahoj. Já jsem Mandy a tohle je Jack." usmívala se evidentně pobavená z mého výrazu.Udělala jsem kdok dopředu abych překonala tu vzdálenost mezi námi a nevypadala jako srab. "Já jsem..." nestihla jsem, ale doříct ani jednu větu a Jack stál mnohem blíže než jem očekávala. "My víme kdo jsi. Hodně jsme toho o tobě slyšeli." Mandy byla taky překrásná. asi byli sourozenci. Oba měli blond vlasy a podobné rysy. Mandina krása byla neuvěřitelná a tak mě napadlo jak by se tvářila Rose kdyby ji viděla. V mnoha ohledech si byly hodně podobné, ale i přesto mi přišla Mandy o něco krásnější. Je-li to vůbec možné. Ale cokdyž Mandy a Jack nejsou příbuzní? Napadlo mě a neubránila jsem se lehkému úšklebku při pomyšlení, že by Jack mohl být ještě volný. Ano, možná jsem krásná, ale s krásou upírů se to dalo jen těžko srovnávat. "Doufám, že tě nezdrfujeme. Evidentně jsi měla někam namířeno." vytáhl mě Jack z mého zamyšlení. "Né to je v pohodě, ale Carlisle ani nikdo jiný není doma a já nevím kdy se vrátí." a to mě vrátilo zase k tomu, že se bavím s dvěma upíry před domem a nikdo o tom nemá ani tušení. Zvláštní, že jim o tom Alice ještě neřekla. Mandy a Jack se stále usmívali a nevypadali na to, že by mě chtěli zničit. Přišlo mi rozumné zamyslet se trochu nad pravidly slušného chovánía a pozvat je dovnitř. "Nechcete na ně počkat vevnitř, nebo už půjdete?" Zeptala jsem se a doufala, že si vyberou tu první možnost. Nechtěla jsem se okrádat ani o vteřinu času kterou jsem mohla trávit s Jackem. "Rádi bycom tady počkali jestli to nevadí." Řekla Mandy a já měla pocit, že jí musím splnit každé přání. Za pár vteřin už jsme seděli v obýváku a já jsem měla v hlavě milion otázek. Nenašla jsem lepší možnost než se prostě začít ptát."Jestli můžu být trochu zvědavá. Zakým jste teda přišli?"
"A copak teda potřebujete?"zeptala jsem se s úlevou, že je to i něco pro mě. Jack na chvíli zaváhal. Rychle se podíval na Mandy a pak odpověděl. I přesto, že jsem spíše čekala, že mi tovysvětlí Mandy. "Je to trocu dlouhé myslím, že by bylo lepší kdyby jsme to řekli všem na jednou. Je to dlouhé a bylo by to celkem komplikované hlavně díky tvému otci." No super, dokonce se i doplňují v odpovědích! Jak mě vůbec mohla napadnou taková kravina jako to, že jsou sourozenci. Kdyby byli nejspíše by byli proměněni ve stejný den a vzhledem k tomu, že ona má karamelově hnědé oči a on černo-červené, tak nejspíše mají velký věkový rozestup. "A co to má společného s Jacobem?" vrátila jsem se zpátky k tématu. "S Jacobem?...Mno sice nevím jak to mezi tebou a Jacobem funguje, ale já měla namysli Edwarda....tvého otce."Nedokázala jsem skrýt udiv. "Mezi mnou a Jacobem?!...A jak by to asi mělo fungovat? Pravděpodobně došlo k omylu.Já nejsem dcera Edwarda, ale Jacoba. Mno...ehh...Edward je můj dědeček." Na konci věty se mi zlomil hlas a já jsem si uvědomila jsk nepříjemně se cítím. Když vysvětluju cizím "lidem" své rodinné problémy. "Jackovi se najednou po tváři rostáhl zářivý úsměv. Ikdyž jsem neznala jeho původ a do smíchu mi rozhodně nebylo neodolala jsem a usmála se taky. Jak se říká smích je nakažlivý. "ahha...." přemýšlela Mandy zatímco já jsem pomalu začínala být nertvózní a tak sem skovila hlavu a pohrávala jsem si s prstýnkem, který jsem dostala od Edwarda loni k Vánocům. "Tkže předpokládám, že nejsi Renesmee." konstatovala Mandy a já jsem zvedla hlavu."Jak se teda jmenuješ?" usmála jsem se nad tím, že jsem se na tuhle otázku chtěla odpovědět už dávno.
"Ally Black Cullen" řekla jsem zrovna když jsem moji rodinu slyšela přeskakovat řeku. "A jsou tady." Už ode dveří jsem Renesmee slyšela volat"All broučku jsi v pořádku?" V tu chvíli už vedle mě stál Jacob a zbytek mojí rodiny. "To je v pořádku" umírňoval to Edward"přišli si s námi jenom promluvit." Edwardovi se roztáhl po tváři široký úsměv a já jsem počítala s tím samým u alice. Ale její tvář byla velmi ustaraná. Pokusila jsem se najít v její tváři jediný důvod jejích obav. "pak tedy vítejte." vložil se do toho Carlisle a posadil se na gauč vedle mě a Jacoba. "copak vás k nám přivádí?"

rozdil mezi Edwardem a normalnim klukem

16. září 2009 v 20:07 | 13. |  Edward
Normal:" Miluji Tě, baby! "
Edward: " Jsi můj život. "

Normal: " Myslím, že jsem se zamiloval. "
Edward: " A tak se lev zamiloval do jehňátka. "

Normal: " Tvoje vlasy vypadají jako stoh sena, běž si je učesat! "
Edward: " Tvoje vlasy vypadají jako stoh sena, ale mně se líbí! "

Normal: Když zemřeš, najde si jinou.
Edward: Když zemřeš, zabil by se, protože život bez tebe nestojí za to.

Normal: Když opouštíš dům: " Ahoj, měj se. "
Edward: Když opouštíš dům: " Vrať se ke mně lásko. Vrať se zpět ke mně. Vždy. "

Normal: " Chybíš mi. "
Edward: " Je to, jako kdyby sis vzala část mne s sebou. "

Normal: To dělá s každou.
Edward: To dělá jen s jendou jedinou.

Normal: Ti koupí květiny a čokoládu.
Edward: Ti koupí auto.

12 veci co nastve Jacoba

16. září 2009 v 20:05 | 13. |  Jacob
1.Zeptat se ho, jestli chce jít Edwardovi za svědka.
2.Vykládat mu, že by s ním Bella šla na rande, kdyby neslyšela hlasy.
3.Říct mu, že opravdu není dobrý mechanik.
4.Prozradit mu, že Cullenovi spolupracují s Victorií.
5.Tvrdit mu, že ON spolupracuje s Victorií.
6.Povídat každému, že se bojíte o jeho zdravý rozum.
7.Ptát se ho, jestli jí kočky.
8.Na narozeniny mu dát psí suchary.
9.A násilím ho jimi krmit.
10.Nebo kostmi.
11.Nebo mu vnutit hračku na žvýkání.
12.Vykládat mu, že by to Belle a jemu nikdy nefungovalo, protože ona je prostě kočka.


11 věcí co naštve Alici

16. září 2009 v 20:03 | 13. |  Alice+Jasper
1)Zapomenout na její narozky...
2)...a pak ji nedát dodatečně dárek
3)Přebarvit její Porsche na černou
4)Přihlásit ji na Olympijskou hru v běhu...
5)...a nutit ji běžet pomalu
6)Jako dárek ji koupit hrozný šaty...
7)....a říkat že jsou od Jaspera.........
8)...a donutit ji ať si je vezme naveřejnost...
9)...jinak raní Jaspera
10)Měnit rychle svoje rozhodnutí...
11)...a jedním z rozhodnutím si usmyslet že ji roztrháš její oblíbený šaty "omylem"


10 věcí co naštve Edu

16. září 2009 v 19:58 | 13. |  Edward
1. Jacob, v době kdy spolu s Edwardem soupeřily o Bellu: "Hele já stejně vim že si Bellu tenkrát opustil kůli Tanye a vrátil ses jen proto, že si nesnesl pomyšlení nato , že by se mnou byla šťastná...."
2. Emmett: "Neber si to tak! Určitě nejsi nejstarší otec na světě. Ber to z tý lepší stránky! Už nejsi nejstarší panic!" 3. Aro, když Edward žádal o zabití: "Pomohl bych ti s čímkoli, ale tohle fakt nejde. Já tě potřebuju.....miluji tě..." 4. James, když kousnul Bellu: " Sorry kámo, ale ta tvoje holčina byla fakt k nakousnutí." 5. Alice, když spolu "hrajou" kámen-nůžky-papír: "Fakt je mi to líto, ale zase bych vyhrála." 6. Carisle, když se dozvídá, že jeho syn chtěl spáchat sebevraždu: "Synu, co tě to napadlo? Já měl v plánu tě roztrhat sám když sem se to dověděl! Máš štěstí že si nebyl poblíž..." 7. Rosalie: "Vylepšila jsem ti tvé BMW. Poslala jsem ho ze skály.." 8. Esme, když Edward přijde ze školy velice rozrušen: "Edwarde, miláčku. netrap se. zkus raději nějekou skupinovou terapii. Hlavní je, abys všechny nepozabíjel...." 9. Jasper: "Chápu všechno, ale nikdy nepochopim proč se ženeš do manželství!" 10. Bella u oltáře: "NE!"


forks school musical

16. září 2009 v 18:49 | 13 |  všichni

diplomek four Teríís

15. září 2009 v 15:01 | 13. |  sb
four my new sb Teríís

diplomek four BeeDee

15. září 2009 v 14:55 | 13. |  sb
four my new sb BeeDee

za affs...

15. září 2009 v 14:45 | 13. |  sb
Dobrá uznávám vzdala jsem to... diplomku je az moc:) tak pro ty kterym jsem jeste diplomek za affs nedelala tady je jeden spolecny...doufam ze to nevadi


foto videa taylor+kristen

15. září 2009 v 14:34 | 13. |  a další herci
už je to sice stare, ale mocky se mi to libilo:)
diplomky za sb

14. září 2009 v 18:42 | 13. |  sb
four Bells
four chuckyna

four Mon.
four Alice Cullen
tohle je jenom začátek
až budu mít čas zase budu pokračovat v diplomkach
pokusim se aby to bylo co nejdrive:)

10.kapča 15%

14. září 2009 v 15:15 | 13. |  sb
Ctěla jsem se moc omluvit,
že mi to tak trvá, ale nemám na to moc čas
dneska jsem na tom alspoň začala pracovat ,
tak se to pokusím mít co nejdříve
...
je mi to fakt mocinky lito
JSEM HROZNÁÁ!!!


50 způsobů jak naštvat Bellu

14. září 2009 v 14:49 | 13. |  Bella
1. Říct jí, že Edward ve skutečnosti není upír...
2. ...a že jí chce jenom pokousat.
3. Zeptat se, na kdy je zapsaná na jídelníčku u Cullenových.
4. Zeptat se, jestli se bojí vlků.
5. Přihlásit jí na konkurz na hlavní roli ve školním představení Červená Karkulka.

KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!