Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

13. kapitola-Justin

25. října 2009 v 14:55 | 13 |  Flame of love


13. Kapitola-Justin

Nechápal jsem co se děje. Všechno mě najednou pálilo, když jsem viděl, že i stůl hoří, rychle jsem seskočil ze židle. Chtěl jsem All pomoct, ale netušil jsem co mám dělat. Nebyl jsem schopen sebemenšímu pohybu. A najednou jsem si včiml menšího rozdílu. Ona nehořela. Hořelo všechno okolo, ale ona ne. Projela mnou úleva, ale také nechápání. Byla tak nádherná. Bylo to jako sen a já jsem čekal, až se z té noční můry probudím. najednou to pálení ustalo.Rychle jsem zavřel oči. ne, že bych ji nechtěl vidět nahou, ale moje svědomí mi to nedovolilo. Když jsem je po chvíli váhání otevřel. už tam nebyla. Můj mozek jednal rychleji než já. Věděl jsem, že za chvíli se třída zaplní zbytkem mých spolužáků a tak jsm popadl to co z věcí od Ally zbylo a vyhodil to z okna. Potom jsem popadl hasící přístroj a zahladil jsem ostatních stopy. Když vstoupili do třídy ostatní spolužáci. Po zbytek dne jsem musel čelit otáská jako např. "Co se stalo?, Jsi v pořádku?"atd. Bylo to neuvěřitelně otravné. Byl jsem sice na Ally stále dost naštvaný, ale nedokázal jsem udělat nic co by ji mohlo ublížit. Nevěděl jsem sice co se stalo, ale vím jistě, že kdybych to řekl nic dobrého by jí to nepřineslo. Když jsem soe konečně vracel ze školy domů byl jsem rozhodnutý nikomu nic neříkat. Bohužel ve škole byli rychnejší a našim to zavolali. Když jjsem přijel překvapilo mě, že se jenom zeptali jestli jsem v pořádku a nechli mě být. Doma se všechno točilo kolem mojeho stršího bratra Marka. Co si řekl to měl dokonce i dovolenou jsme z nějakého důvodu kvůli němu zrošili. Čsto nebýval doma. Někdy odcházel k večeru a vracel se domů až brzy ráno. No prostě rodiče mu dovolili to co mu na očích viděli. On a jeho partička. Pane bože. Nejhorší lidi jaké znám. Mark jim dokonce zakázal chodit k nám domů. Ale přesto se s nima kamarádí. Prostě od té doby co mu někdo záhadně zavraždil přítelkyni je nějaký divný, ale popravdě ho lituji s Alex chodil dobrý rok, chudák byla to fajn holka. Alspoň co si pamatuji.
Otevřel jsem oči a mžoural do jasného rána. venku byla tenká vrstva sněhu a vločky se stále snáčely k zemi. Byl pátek a já neměl co na práci. Byl jsem si nasprosto jistý tím co jsem chtěl udělat. Sedl jsem si za počítač a vyťukal do vyhledávača jméno-Ally Black Cullen. Našel jsem příslušnou stránku s její adresou a vyběhl jsem z pokoje směrem ke garáži. Naši mě nesměli vidět. Neměl jsem sice řidičák, ale řídím dost dobře. Brácha mě to naučil ještě předtím než zmagořil. Popadl jsem jeho BMW a zasunul klíčky do zapalování. Auto tichounce nastartovalo a já jsem vyjel z garáže. Všechno proběhlo velmi hladce. Asi za půl hodiny jsem najížděl na vedlejší cestu směrem z dálnice. nebe už bylo zatažené a já jsem neviděl slunce. po chvíli jsem stál před jejím domem. Byla to nádherná vila a před domem byly postavené bytle s cementem a balíky cihel. asi něco přestavovali. Vevnitř jsem nic neslyšel, ale po chvíli někdo otevřel dveře. byla to malá tmavovlasá holka s krátkými vlasy a půvabným obličejem. Krásu asi měli v rodině.
"Pojď dál."usmála se a pokynula mi abych vstoupil. Nejistým krokem jsem vešel do světlého pokoje. Nebyli jsme tak sami. Na pohovce seněl nějaký kluk - velmi vysoký s tmavší pletí a vypracovanou postavou. mnohem menší a bledší dívka s kudrnatými vlasy a čokoládově hnědýma očina měla ruku kolem jeho pasu a něco mu šeptala do ucha. Něco z ní mi hodně připomínalo All, vypadaly skoro jako sestry. A pravděpodobně i byly. " Tohle je Jacob a Renesmee" řekla půvabným vysokým hláskem"A já jsem Alice."usmála se na mě. "All je nahoře zavedu tě za ní řekla a pomalu vyšla směrem ke schodům. Jestli se tomu dalo říkat chůze.
 


Komentáře

1 Bellls Bellls | Web | 26. října 2009 v 16:03 | Reagovat

Moc jsem se těšila na další. I když jsem zrušila sb, stále sem budu chodit na další kapitoly.
Justin mi připomíná Bellu jak hledala něco na netu o upírech a pak šla k nim domů :-)

2 chuckyna chuckyna | Web | 26. října 2009 v 22:14 | Reagovat

super kapča, jsem zvědavá, co bude dál

3 sabka sabka | Web | 28. října 2009 v 15:40 | Reagovat

moc krasna kapitolka mon...mohla bys ji napsat i z pohledu all

4 Mon. Mon. | 28. října 2009 v 15:56 | Reagovat

to mooc hezka kapitola

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
KOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!