Povídky:
Flame of love: 18. KapitolaKdyž nemůžete zůstat s tím koho milujete, zůstanete s tím kdo miluje vás?

Listopad 2009

New moon online + cz dabing

30. listopadu 2009 v 14:20 | 13. |  new moon
Konečně jsem naška New moon online:
shlédněte u mého SB:
http://crazy-bellls.blog.cz/0911/new-moon-online-a-to-s-ceskymi-titulky#comment68647088

je to s cz titulkama:)


16.Kapitola

29. listopadu 2009 v 17:24 | 13. |  Flame of love
16. Kapitola
- Nehoda

Ráno bylo pochmurnější než obvykle. Sníh pokrýval stromy a na oknech se odrážely stříbrné odlesky. Moje dnešní nálada nic nezlepšovala. Pokoušela jsem si to všechno v hlavě srovnat, ale včerejšek byl neuvěřitelně chaotický. Pomalu jsem se vyšourala z postele, navlékla župan a zapla jsem si počítač. Dnes najížděl poměrně rychle. Na ploše mi najelo ICQ. Leah s kterou jsem potřebovala mluvit naštěstí byla online a tak jsem se s ní mohla domluvit na setkání. Potom co se mi konečně odhodlala odepsat, že nemůže - protože mají ve smečce menší problémy, které pro mě nejsou vůbec důležité.Jsem usoudila, že moje přítomnost v La-push je naprosto nezbytná. Vběhla jsem do skříně a začala jsem se prohrabovat v tunách oblečení. Potřebovala jsem najít něco ne jenom pohodlného, ale také co nejvíce okouzlujícího. Hedvábí, hedvábí, satén, hedvábí. Copak tady nemám i něco normálního. No konečně se mi podařilo nahmatat něco normálního. Bylo to sice jen triko na ramínka, ale to by neměl být problém pokud mě nenačape žádný člověk. K tomu dlouhé černé kalhoty a je to. Rychle jsem to na sebe navlékla nazula jsem si černé kozačky a seběhla ze schodů. "Dobré ráno" zdravila jsem co s nejpřesvědčivějším úsměvem. "Dobré ráno All, pokus se co nejdříve vrátit. Musíme ještě hodně trénovat." Volal za mnou ještě Caslisle, ale já už jsem byla v garáži a hledala jsem Jasperovu novou motorku. Stála úplně z zadu. Chytla jsem ji a vytlačila jsem ji před dům. "Co to má byt?" Ozvalo se z nenadání za mnou. "Ohh…Alice polekala si mě." Alice stála opřená o její auto a netvářila se ani trochu nadšeně. Alespoň se na rozdíl ode mě nepřetvařovala. "Podívej se. Já vím, že nemám řidičák. Ale tu motorku opravdu Jasperovi nerozmlátím. Řídím poměrně obstojně." Snažila jsem se z toho vyvlíknout. "No dobrá. Dejme tomu, že se nenabouráš. Ale kam si myslíš, že jedeš? Za chvíli začne zase sněžit a v tom triku vypadáš opravdu nenápadně. A to se ani nebavím o tom jak to triko vypadá!"
"Nikdo mě neuvidí. Je šest hodin ráno. Na ulici nebude ani človíčka." Věděla, že mám pravdu, ale přesto, se mi to pokoušela z nějakého důvodu rozmluvit. Pomalu se naklonila a z sedadla spolujezdce mi hodila černou koženou bundu. "Tady máš, budeš alespoň trochu nenápadnější." Chytla jsm ji a rychle na sebe navlíkla. "A kam vlastně jedeš?" vyzvídala.
"No…"snažila jsem se z toho vyvlíknout. Moc jsem nechtěla aby znala pravdu. "Za Hilary."
"A to je zase kdo?" Namyšlená kráva.
"Moje spolužačka."
"Já myslela, že se s nikým jiným kromě Justina nebavíš!"
"Náhodou Hilary je fajn."
"Ty mi lžeš, že ano. Tobě nikdo lhát nemůže, ale ty sama to neumíš!...Ale víš co to máš stejně jedno tak už jeď." Řekla odešla.
Vzala jsem a potáhla za zip bundy a nastartovala jsem motorku. Venku se začal foukat vítr a já jsem pomalu vyjela. Cesty byly namrzlé a jelo se hrozně špatně. Do La-push to sice nebylo moc daleko, ale počínající sněžení to, ale moc nezlepšovalo. Konečně jsem sjela z boční cesty na dálnici. Marně jsem doufala, že tam budou silnice v lepším stavu. I přesto, že bylo časné ráno. Na dálnici se sem tam nějaké auto objevilo.
Auto předemnou najednou prudce zastavilo. Rychle jsem chytla brzdu, ale nestačilo to. Motorka narazila do zadního nárazníku a já jsem přeletěla přes kapotu auta. Cítila jsem jak jsem narazila na asfalt. "Auuu..." zakřičela jsem. Následovalo křupnutí. Moje noha. Nikdy předtím jsem žádné zranění neměla. Strašně to bolelo. Pomalu jsem se posadila a zkontrolovala jsem vše ostatní. Krev mi netekla. V tuto chvíli jsem litovala, že nejsem jako Jakob, protože v tuhle chvíli už bych tu nohu měla v pořádku. Z auta vystoupil vysoký asi šestnáctiletý kluk. "Panebože. Strašně se omlouvám. Jste v pořádku?"
"Bolí to, ale nebude to nic vážného."
"Odvezu tě do nemocnice."řekl a bral mě do náruče. "Ne, ne. Opravdu to nic není. Bude mi stačit když mě zavezete domů…táta je doktor." Lhát se mi tak hnusilo. "no jo, ale i tak si myslím, že to není nejlepší nápad. Mohla by jsi mít nějaké vnitřní zranění." Posadil mě na sedadlo spolujezdce. Počkala jsem až si sedne na svoje místo abych mu mohla vysvětlit jak to je s mým řidičákem. "Bolí to hodně?"zeptal se když nastoupil. "Ani ne mohlo to být horší. Prosimtě rozbil se mi mobil mohl bys mi půjčit tvůj?"poprosila jsem ho, když jsem si uvědomila, že s tím svým jsem před několika dny hodila o zeď. Zatracená smůla. "Samozřejmě." Řekl a vytáhl z kapsy malá černý telefon. Nevěděla jsem jestli není Carlisle na sále a tak jsem pro jistotu vyťukala Edwardovo číslo.
"Haló?." Ozvalo se z telefonu.
"Ahoj Edwarde. To jsem já All. Měla jsem autonehodu. Je Carlisle doma?"
"Ano, jsi v pořádku?"
" Jo jsem na cestě domů. Mám jenom něco s nohou.Za chvíli jsem tam."
"Dobře řeknu mu ať i na to něco připraví."
"Pa" zavěsila jsem.
Podala jsem jsem mu zpátky mobil. "Je doma, odvezeš mě tam prosím?"
"Přece tě tady nenechám." Usmál se a nastartoval. "Kde bydlíš?"
"tady na konci a doprava až na konec." Ukázala jsem mu.
"Zapomněl jsem je představit. Jsem Mark. A ty?"
"Ally." Usmála jsem se. To jméno mi něco připomínalo. Ale nebyla jsem si schopna vzpomenout co. I on mi někoho připomínal. Jako bych ho někde viděla.
"Neznáme se?" zeptala jsem se. Nechtěla jsem sice vyzvídat, ale nemohla jsem si pomoct.
"Pochybuji. Tebe by jsem si pamatoval. Promiň , že se ptám, ale kolik ti je? Nevypadáš, že bys měla mít řidičák." Zeptal se a měl naprostou pravdu.
"To bude asi tím, že nemám. Je mi 13, ale brzy bude 14." Usmála jsem se.
"Už chápu proč si nechtěla jet do nemocnice. Volali by policajti." Konstatoval.
"Tak nějak." Přiznala jsem.
"Už jsme tady. Neujela jsi moc daleko."
Zastavil před domem a pomohl mi vystoupit. Překvapivě mě opět vzal do náruče. Neměla jsem ráda když jsem si připadala neschopná. Slyšela jsem jak Edward vycházel před dům a s ním i Jakob a Carlisle. Nikdo jiný asi nebyl doma. Nic jiného jsem ztiš neslyšela. Pomalu mě vynesl po schodech vedoucí na verandu. "Máte psa?" zeptal se najednou. "Ne. Proč?"
Edward otevřel dveře. Všechno se to seběhlo hrozně rychle. Mark mě pustil na zem. Narazila jsem páteří o schody. To bolelo ještě více než ta zlomená noha. Rychle jsem vyskočila na jednu nohu. A opřela jsem se o zábradlí. Mark i Edward stáli v obranné pozici. V tu chvíli tam stáli i Jacob s Carlislem. "Upíři. To není možné!" vykřikl Mark a rychle nastoupil do auta. Nikdo mu v tom nebránil. Jakob mě rychle chytil a odnesl na gauč. "Je ti něco?" Ptal se ustaraně."Ne nic vážného mi není. Jenom mám něco s nohou. Ale co tohle sakra mělo znamenat?"

Vtipné hlášky z New Moon

29. listopadu 2009 v 13:54 | 13. |  new moon

Vtipné hlášky z New Moon


(Po probuzení Belly ze snu,kde se viděla v zrcadle jako babička.)
Charlie: " Jak to,že jsi tak zestárla?"
Bella: " Nezestárla jsem.Nejsem až tak stará."
Charlie: "Já ti nevím.Není to šedivý vlas?"
Bella: "Ne! V žádném případě!"
Charlie: "Všechno nejlepší."
Bella: "Fakt vtipné."

(Když si Bella fotí své přátelé)
Eric: "Neboj, na fotce jsem já.Na vás se nikdo dívat nebude."

Jasper na Bellu: "Všechno...No nic." (Chtěl říct Všechno nejlepší k narozeninám)

Edward: "Upírům se nedá věřit. Věř mi."
Taylor-twitter-24.11.

24. listopadu 2009 v 20:11 | 13. |  Taylor Lautner
From Taylor cont. - Your passion for The Twilight Saga is the sole reason we're #1 across the world!
Vaše vášeň pro Twilight Saga je jediný důvod, proč jsme si # 1 po celém světě!
new moon ke stažení:)-odkaz

24. listopadu 2009 v 15:57 | 13. |  new moon
Díka mojenu sb:
jsem našla New moon
online ke stažení:
Dankuju:)

animace New moon

24. listopadu 2009 v 15:50 | 13. |  new moon

Moje hodnocení New moon po 1shlédnutí

24. listopadu 2009 v 15:25 | 13. |  moje kecy
Ahojky lidičky...včera (23.11.) jsem byla na předpremiéře New moon. Měla jsem sice po některých trailerech pochybnosti, ale new moon nesklamil. Byl úžasný od začátku až do konce. Nemůžu vám to nic víc než doporučit. A poradit vám, že jestli váháte podívat se na New moon 1. doma, tak to nedělejte. Prostě si počkejte, až to bude u vás v kině:) Je to prostě něco Úžasného!!!A odvažuji si i tvrdit, že je to lepší než 1. díl (filmu) Má to mnohem lepší kvalitu a už se tam neuběvují takové pitomé chyby jako v prvním dílu. Už to scháním na internetu online, takže kdybyste někdo viděli napište mi sem prosím odkaz. Děkuji:) Jinak...je to taky mnohem vtipnější...brečela jsem celkem 3*
1. Když Edward opustil Bellu (to bylo očekávané)
2. Když Jacob řekl Belle, že už nemůžou být přátelé (tam jsem se i knížky pozastavila:)
3. Když Bella řekla na konci Jacobovi - cituji: "Nechtěj abych si mezi vámi vybírala...Je to on...Vždycky to byl on." řekla to tak necitlivě...brr....hrozně mi bylo Jacoba líto:(
Chtěla jsem jsem sem napsat oblíbené scény, ale nemůžu žádnou vybrat, všechny se mi líbí.
Tak asi takhle:
Edward team (pro fanynky Edwarda asi nebude k zahození) scéna kdy Edward cituje Romea:)
-tahle část se mi fakt líbila, všichni tam brečeli...loool....aji ErikXD(ten nejvíc)
Jacob team (je jich hodně) Ale asi ta část kdy je Jacob bez tričkaXD ...wow...nádhera ...a jinak období kdy je člověk a je s Bellou sám. Ale ta část filmu je moc krátká, myslela jsem, že tam bude více Jacoba

Oblíbená fráze: Alice na Belliných narozeninách- "Show me the love."
Edward (cz) "Ochráním tě především...kromě mé sestry":)

Bylo by toho mnohem víc,ale nechci vám kazyt překvapení. :) Prostě to MUSÍTE vidět.

New moon- "Bella's Choice"

22. listopadu 2009 v 19:05 | 13. |  new moon

Ashley Green premiéra 2008/2009

20. listopadu 2009 v 13:26 | 13. |  Ashley Green

premiéra Twilight 2008

tpremiéra New moon 2009


Remember me - trailer

20. listopadu 2009 v 11:50 | 13. |  Robert Pattinson
Vypadá to dost dobře-už se těším, až to bude v kiněCullenovi ná nákupech

18. listopadu 2009 v 16:35 | 13. |  všichni
U Cullenů :
Edward : "Bella má přijet na víkend a v ledničce je prázdno!" "Mamííííííííííí" křičí uplakaně.
Esmé : "Ano, prdelko?"
Edward : "Musíme jít nakoupiiiiiiiit. Bellinka nemá co papaaaaaat." rozbrečí se.
Emmett : Přiběhne a skáče radostí. "Rodino, jde se nakupovaaaaaat!"
Esmé svolává celou rodinu a vyrážejí nakupovat. Všichni mají radost, jaký to bude dneska krásný den.

V supermaketě :
Emmett : Skáče po jedné noze.
Carlisle : Uklidňuje Rosalie, které se při vystupování z auta utrhl nehet.
Esmé : "Tak děcka, jde se nakupovat."
Alice : Zvesela zatleská a s velkou energií běží pro nákupní vozík.
Jasper : Následuje Alice.
Carlisle : "Rozdělíme se, abychom to všechno stihly. Já a Esmé půjdeme na pečivo, Emmett s Edwardem na zeleninu a ovoce, Alice a Jasper na sladkosti, no a ty, Rosalie, běž najít plíny pro miminka."
Rosalie : Divně se zatváří.
Carlisle : Nakloní se k ní a pošeptá jí : "Emmett má prostatu. Mimochodem, vezmi Pemprsky, ty dobře sají."
A tak se Cullenovi rozeběhnou do všech koutů supermarketu, a hledají věci, které budou potřebovat.
U Emmeta a Edwarda :
Emmett : "Edwarde, co jsou tyhle koule???."
Edward : "Hádej! Je to oranžové, trošku hrbolaté, kulaté a kamarádí se to s mandarinkou nebo citronem."
Emmett : "Orangután?"
Edward : "Ne!!!"
Emmett : "Hm, tak se nechám podat."
Edward : "Bože, pomeranč, Emmette. Normální pomeranč! Jo a prosím vezmi jich rovnou 5."
Emmett : Emmett si nabere do kapes 5 pomerančů.
Edward : "Co to tady děláš ?"
Emmett : "Beru 5 pomernačů, ne ?"
Edward : "Dyť tu jsou pytlíky!"
Emmett : "A to si nemohl říct dřív? Teď jsem to do těch kapes narval a tam to taky zůstane."
Edward : Zuří, ale radši nic neříká a jde nakupovat jablka a banány. Pak přejdou s Emmettem k zelenině.
Emmett : "Co je zase tohle?" zeptá se nešťastně.
Rosalie : Jde kolem, vezme Emmmovi tu věc a bouchne ho přes hlavu. "To je okurka, blbečku."
Emmett : "Rosalie, lásko, taky tě tak miluju."
Rosalie : Zasyčí na něho, a pak přes celý supermarket zakřičí : "Ano lásko, mám ty Pemprsky, přesně tvojí velikost!"
Emmett : Nevšímá si Rose a otravuje Eda. "Edwarde, prosííím. Poď si se mnou zašermovat." a mlátí kolem sebe okurkou.
Edward : "Ne!!!!!!"
Emmett : "Ede!"
Edward : "Neeeeeeeeee!!!!!!!"
Emmett : "Edíííkuuuuu"
Edward : "Neee, dej mi pokoj !!!!!!!!!!!!!"
Emmett : "Ale no tak, Edoušku."
Edwrad : Už je rozzuřený, ale pořád se ovládá a radši už Emmettovi neodpovídá.
Emmett : "Edíku, nezapomeň Bellince koupit kondomy!"
Edward : Nevydrží to, vezme Emmetovi okurku a praštího velkou silou do břicha.
Emmett : S radostí to Edwardovi oplatí.
Kluci se začnou prát a nakonec tam musí zakročit ochranná služba. Edward s Emmettem putují rovnou do vězení.
Mezitím u Alice a Jaspera :
Jasper : "Hele, Alice, bobóny!"
Alice : "Miláčku, nejsou to bobóny, ale bonbóny."
Jasper : "Heléééé, co jí vzít tyhle žvýkaaačky?"
Alice : "Nepřipadá mi, že budou nějaké dobré."
Jasper : "Ale já je chci!"
Alice : "A na co budou tobě ?"
Jasper : "Přece na to domácí žvýkání!"
Alice : Vzdychne si a řekne : "No tak si jeden balíček vezmi."
Jasper : Vezme si jich 8.
Alice : "Proč jich bereš tolik ?"
Jasper : "Už takhle mám málo a to se ještě musím rozdělit s Bellinou." vzetkle křičí.
Alice : Stydí se za něj, a tak jde radši vybrat nějakou čokoládu.
Jasper : "Na co zase potřebuje čokoládu?" mumlá si.
Alice : "Jakoupak jí vezmeme? ÁÁÁÁ, co třeba Sladkou vášeň? Ta má super název. Takovou asi koupím tobě, Jaspere. Poslední dobou ti ta vášeň večer nějak chybí."
Jasper : Ušklíbne se.
Alice : "Myslím, že my už jsem svůj úkol splnili. Jdeme k pokladně."
U pokladny Alice zjistí, že nemají tolik peněz, jenže Jasper se nechce vzdát svého nároku na žvýkačky, tak si je strčí do kapes. Chtějí rychle odejít, aby nikdo nepoznal, že půlku nezaplatili, ale najednou začalo něco houkat. Lekli se tak, že zůstali na místě a přišla na ně ochranka. Za nedlouhou chvíli se setkali s Emmettem a Edwardem ve věznici.
U Rosalie :
Rosalie : Zkouší u prodavače různé voňavky, rtěnky a stíny. Prodavač je už z ní tak unavený, že už na ni nemá náladu.
Prodavač : "Paní, za chvilku budu mít odpolední pauzu a budu muset tento stánek zavřít. Mohla byste prosím odejít ?"
Rosalie : "Jak jste mi to řekl?"
Prodavač : "Pani, paní."
Rosalie : "Já vám dám paní, vy jeden dědku. Co si o mně myslíte? Že jsem nějaká stará třicátnice?" Chytla ho pod krkem a vztekem rozmlátila stůl...
Za chvíli už běžela ochranka a umíte si představit ...co bylo pak ...

U Esmé a Carlisla :
Esmé : "Carlisle, jak já jsem na ty děti pyšná. Oni jsou tak vzdělané. Jsem ráda, že si užívají svoje mládí. Když já jsem byla mladá ..."
Carlisle : "To pořád jsi" mrkl laškovně na Esmé.
Esmé : "Ty můj divochu."
Carlisle : Ukázal očima na místnost pro personál.
Esmé : Přikývla ...
Nenápadně vklouzli do kumbálku. Za chvíli se ozval neuvěřitelný rámus. Personál nevěděl, co se dějě a tak se šli podívat. Když otevřeli kumbál, byl celý vzhůru nohama a uprostřed stáli dva nazí lidé............
A tak se sešla celá rodina Cullenů, ale bohužel, takhle si to asi neplánovaly....
V cele :
Edwrad : "Už nikdy nechci nakupovat."
Emmett : "No ještě řekni, že za to můžu já!"
Edward : "Jo."
Najednou přiběhne Bella, celá ustaraná....
Bella : Edwarde, jsi v pořádku? Byla jsem nakupovat a pak jsem slyšela, že musela zasahovat policie a ...
VŠICHNI : TYS BYLA NAKUPOVAT ?????!!!!!!!

Kellen and Nikki

18. listopadu 2009 v 16:24 | 13. |  Rose+Emmet

Taylor and Nikki

18. listopadu 2009 v 16:23 | 13. |  a další herciKOPÍRUJ POUZE SE ZDROJEM !!!!!